Terapia ACCESS BARS

Terapia Acces Conciousness®

Access Consciousness® – „prístup k vedomiu“ je súbor jednoduchých techník, nástrojov a
procesov, ktoré umožnia cestu k rozšíreniu vedomia a ktoré posilnia organismus natoľko, že sa začnú
uvoľňovať energetické bloky a obmedzenia, ktoré nás držia späť a to nám môže umožniť vytvorenie
života, ktorý si prajeme.

Veríte, že vaše myšlienky môžu vytvárať vašu realitu? Čo keby sme mohli fungovať z priestoru otázok a
pýtať sa čo je ešte možné alebo čo môžem dnes vytvoriť alebo čo všetko sa môže stať, aby dnešný deň bol šťastnejší ako včera? Nová ríša možností sa začne otvárať keď sa prestaneme limitovať odpoveďami a namiesto toho sa zladíme s našim vedomím a tým čo je tu a teraz v prítomnom okamihu a staneme sa pozorovateľom toho čo sa pred nami otvára.

 

ACCESS BARS®

je súčasťou nástrojov a procesov Access Consciousness®.

Metóda vznikla v roku 1990 v USA  a od tej doby už pomohla mnohým ľuďom na celom svete zmeniť významné aspekty ich života.

BARs je 32 bodov v oblasti hlavy, niečo ako úložisko všetkých myšlienok, pocitov, emócií, postojov a presvedčení, ktoré si v priebehu života vytvárame a ktoré v nás zostávajú uložené vo vedomí i podvedomí. Počas terapie sa jemným dotykom určitej kombinácie bodov rozprúdi ich energia. Potom sa informácia s negatívnym nábojom môže rozpustiť. To nepotrebné, častokrát prevzaté (názory, presvedčenia…. od iných ľudí, s ktorými sme sa stotožnili a „fungujeme“ podľa nich) po rozpustení či pretvorení, zrušení …. uvoľní priestor pre naše vlastné myšlienky, názory, presvedčenia …. Môžeme byť sami sebou – doteraz to nebolo možné, pretože sme mali prevzaté názory, presvedčenia, programy od iných ľudí. Zmení sa váš doterajší spôsob vnímania života. Onedlho začne dochádzať k zmenám v živote a vy budete tiež niekto iný. Môže sa zmeniť všetko čo potrebujete aby sa zmenilo.

 

Keby si si mohol/la vybrať svoju budúcnosť dnes čo by si urobil/a?

Pre čo by si sa rozhodol/la?

ACCESS BARS® vám pomôže uľahčiť zmeny vo všetkých oblastiach vášho života. Jednotlivé body súvisia s oblasťami života ako sú vzťahy, peniaze, práca, zdravie, kreativita, stres ap. Najskôr jemný dotyk naštartuje proces pri ktorom  dochádza k uvoľneniu a vyčisteniu základných myšlienok, pocitov a emócií. Postupne dochádza k zrušeniu našich obmedzení a programov, ktoré si podvedome vo svojom živote vytvárame a ktoré nám bránia žiť šťastný život. Odchádza všetko čo je pripravené, aby z nášho života odišlo. Všetko čo nám už neslúži a čo nepotrebujeme.

Terapiu Access Bars kombinujem telesnými procesmi, aby bol účinok ešte efektívnejší.

 

Účinky ACCESS BARS®

  • Odstránenie bolesti
  • Odstránenie  migrény, alergií, astmy, exzémov
  • Naštartovanie samo ozdravných procesov v tele, urýchlenie hojenia a rehabilitácie po lekárskych zákrokoch, úrazoch
  • Uvoľnenie stresu a napätia
  • Pomoc pri obtiažnych životných situáciach
  • Odbúranie únavy a vyčerpanosti, zvýšenie životnej energie
  • Odstránenie psychických potiaží ako je depresia, úzkosť, strachy, fóbie
  • Vedie k celkovému rozvoju osobnosti na psychickej a fyzickej úrovni

V prípade, že potrebujete niečo zmeniť vo svojom živote, kontaktujte ma a aj práve touto metódou Access Bars Vám viem napomôcť k ozdravnému procesu vo vašom živote.

Milada Uhnák
t.č. 0911013587